Videti jedan post
Star 26.06.2010, 10:11   #2
Boban010
Zaludan vladika
 
Registrovan/a dana: 05.07.2007
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 1.267
Downloads: 416
Uploads: 29
Rekao HVALA: 60
Zahvalili mu 224 puta u 196 Postova
Boban010 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Konacno dobre vesti!
Nemoj da zaboravis da interfejs programa bude prilagodljiv i vidljiv u svim rezolucijama,kao i mogucnost izbora midi kanala.Naravno potrebno nam je da programom upravljamo na lak nacin.Primer,za ukljucivanje i iskljucivanje midi prenosa podataka najveci taster na tastaturi zbog vece brzine u koriscenju programa,strelice za izbor terci,itd...Posalji mi svoj e-mail na pp imam jednu malu pesmaricu (1Mb) shareware je,samo da vidis na kom principu funkcionise pa da slicnu integrises u AILU.Za pesmaricu je vazno da ima mogucnost razvrstavanja pesama po pevacima ili po ritmovima(posebni folderi).Ova koju cu ti poslati ima dobar pretrazivac,koji radi na principu pretrazivanja bilo kojih reci u pesmi ne samo naslova.
Moj predlog a sto je i logicno da pesmarica zauzima najveci deo ekrana a da Ailu bude samo recimo sa desne strane sa minimalnim brojem "vidljivih" komandi i prozorom za prikaz trenutnog izbora terce.Eto toliko za sada,mozda su ove sugestije bile nepotrebne ukoliko i sam imas slicne ideje ali cisto da ne zaboravis.
Pozdrav i srecan rad!
Boban010 je offline