Videti jedan post
Star 28.04.2008, 22:03   #14
Burli
Ovaj baš voli da kuca
 
Burli's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.12.2007
Postovi: 364
Downloads: 57
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 22 puta u 19 Postova
Burli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Vjerovali Vi meni ili ne, ja te pjesme sa Grand Festivala još NIKAD nisam čuo, osim onako letimično taj Ćirin "hit"!!!???
Hm, o njemu kao vokalnom solisti bi imao štošta reći, ali neću zbog Vaskrsa!
Mada bi mu mnoooooogo bolje bilo da je ostao "Ritam Srca" i da i dalje svira gitaru...

Nego tema je šta se sluša, e pa evo mog iskustva sad kad je vikend iza nas.
Dobar lokal (pizzeria), onako izlazi baš "gradska" raja, svirka kreće standardno baladama Ex-Yu scene 70-80(Dugme, Merlin, Čola), pa Georgiev, pa se laganice prebacimo na Samardžića, Louisa i sl. i raja onako zagrijava se...
E onda kada krenu hitčine poput: "Ostao je bele zore trag"(Goca Stojićević), Jesul' dunje procvale(Haris), Polomiću čaše od kristala(Miroslav) tada kreće ludilo...
E sad možete li da zamislite šta su ubjedljivo 3 najslušanije pjesme bile sad za vikend???

-Treće mjesto: "Tri metera somota"
-Drugo mjesto. " Osam tamburaša s' Petrovaradina"
i apsolutno najveći hit: Merima Njegomir i "Ivanova korita"

I inače na ovom moj kraju ova Merimina pjesma se sluša evo već godinu-dvije neprestalno...

A kad sam se već raspisao mogle bi mi kolege koje budu ovo čitali napisati text "Tri metera somota", tj. one strofe koje se dodaju(šaljivo-provokativne), vjerujem da znate na šta mislim?!
__________________
Ibro nije htio para, Ibro će vazda bit' fukara,-neki odmah počeše da blate Ibrin lik, al' samo prava raja je znala u čemu je trik: Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je "defakto" umjetnik! Svaćaš???
Burli je offline   Reply With Quote