Videti jedan post
Star 14.02.2015, 05:32   #17
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

drugari uz duzno postovanje vama,moram da budem malo grub ali vidim da ovde "iskustva" o dirkama pisu samo oni koji su pa3 videli kod kolege,u prodavnici ili na snimcima po you tube, i naravno po njima tako skup instrument mora da ima savrsene dirke, koje oni nisu ni probali, nit odsvirali ono sto sam rekao malopre, da mogu da sude o njima? Prosviravanje skale a mol u izlogu ne znaci da ste kompetentni da sudite o instrumentu...Ja ne videh nekog vlasnika korga ovde da hvali dirke od pa3..Naprotiv, sam vlasnik jednog pa3 se javio nezadvoljan dirkama i zeli da ih promeni, i covek je lepo objasnio da su dirke teske i sporo vracaju i da izazivaju zamor u zglobovima i misicima, i da covek ce moze da dovrsi svoju svirku na nivou na kom bi inace mogao dirke nisu tako tvrde i teske...I sad vi mudrujete koji i nemate pa3 da znate bolje od njega sta mu odgovara i kakve su stvarno dirke na pa3?...Gde su svi ti 'velicanstveni" da kazu sami za sebe ono sto vi govorite u njihovo ime, da je dirka na pa3 iznavredna? To sto neko svira na fabrickim dirkama ne mora da znaci da mu se svidjaju, vec mozda znaci da su nuzno zlo, kao meni i jos bar 5 kolega u mojoj okolini koji imaju pa3, i svi dele isto misljenje..Ako sam ja recimo kupio nov pa3 u garanciji, trebam li sad izgubiti garanciju na celu klavijaturu da bih je otvorio i zamenio dirke? naravno da ne i nisam, ali to ne znaci da su mi dirke odlicne, naprotiv...Neki od kolega su poplicili dirke, neki uzeli drugu solo klavijaturu za gore, nijedan ih nije hvalio...Ace drug uz duzno postovanje, raspitaj se malo kod kolega koje si naveo za dirke i videces, pretpostavljao sam da si svoj zakljucak izveo samo iz snimaka po netu, mada i ne znam kako si iz snimaka uspeo da zakljucis da si dirke ne dirane, tj fabricke, a ne poplicene...Neke od ljudi koje si naveo znam licno pa znam o cemu pricam...Ono sto je jadno i zalosno kao sto rece jedan kolega pre toga je ne sknavljenje tako skupog instrumenta, vec je jadno da jedan tako skup instrument nema jos kvalitetnije dirke...Za te pare bre treba da ima dirku iz M3, jer je kostao ko djavo i po nov u Sky-u, a ne da ti otpadne zglob od pola sata svirke...Veurjem ja da je vama tesko da skontate da tako skup instrument nije savrsen, ali to skontas onda kad das iz dzepa 3000 i kusur evra, ko jedean solidan polovan auto i shvatis da top aranzer za top pare ima jos uvek budjav korgov zvuk,koji se nije promenio 10 godina i nema dirke od solo klavijatire upola jeftnije(m3). Ti za pa600 nemas sta da se bunis, za 900 evrica si dobio novu klavijaturu koja zvuci problizno ko pa3, a dirke kolko pare tolko muzika, mislim da tolko i vrede kolko kostaju, jesu plastikanerske al ti je i cena sa samo dve nule..odi kod mene da mi odsviras jedan vlaski cacak na pa3 da cujem to umece, jer ja izgleda ne znam da sviram, pa se vadim na dirke pa3
Milan$ je offline   Reply With Quote
Ćlan 2 Vam se zahvalio, Milan$, za koristan post:
bojanzivkovic (14.02.2015), mire (31.03.2016)