Videti jedan post
Star 05.12.2013, 16:49   #64
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od hakals Pokaži Post
Pozdrav

Da se i ja "ubacim": Ima li razlike ( sto se tice opterecenja sistema) u mom slucaju - 44vsl u odnosu na 1818?
I jos da priupitam dali je vec stigao jer stvarno jedva cekam, da se pohvalim pred prijateljima i da im prezentujem Trans audio.
Ima razlike jer kao prvo Laptop koji sam odabrao za tebe je daleko, daleko mocniji i ima veoma visoku performansu, zatim ima 8GB radne memorije i na kraju, sto je nabitnije, sve radi na Trans Audio Windowsu koji je do detalja podesen za audio rad. Dalje, Presonus 44VSL daleko manje opterecuje sistem, mada ovaj "Trans Audio Powered Laptop" bi sa lakocom izdrzao i 1818VSL. Dakle, budi bez brige. Inace, Presonus 44VSL za tebe, je prije nesto vise od pola sata stigao i upravo imam namjeru da ga prikljucim na sistem za posljednji test u prakticnom radu, a sutra definitivno krece prema tebi kompletan paket. Racunaj, posto do Slovenije treba 5 radnih dana, da ce najkasnije, krajem slijedece sedmice, biti kod tebe.



@sale band

Hahahaha.... nisam ti ja kriv sto si "Down Under", a i ja imam problema sa pogadjanjem tasti, pogotovo poslije desetak sati snimanja kojekakvih bilmeza.

Promijenjeno od tranzit (05.12.2013 u 16:53 sati)
tranzit je offline   Reply With Quote