Videti jedan post
Star 04.11.2019, 23:13   #52
keyboards
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 01.04.2009
Postovi: 221
Downloads: 48
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 90 puta u 46 Postova
keyboards befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Lijep pozdrav

Moje razumjevanje foruma jeste da je to mjesto gdje se ljudi druze i pomazu jednim drugime. Forum nije mjesto prepucavanja nego mjesto gdje se pomaze. Ja sam mozda ponekad naglo iskocio u namjeri da ne vrijedjam nekoga i zao mi je ako sam to uradio. Svi vi znate da sam godinama nesebicno dijelio svoje znanje jer nisam ljubomoran a od toga nemam koristi. Forum nije mjesto gdje mislim da se neko treba pokazati i stvarati imidz. Ja sam svoj imidz stvorio na scenama u sviranju na turnejama sa najboljim pjevacima pop rok i folk muzike sa nasih terena koji me cijene i znaju. Znaci forum mi niakda nije bio mjesto prestiza nego druzenja i pomoci. posto MODERATOR se ponasa tako prema clanu foruma i svima vama ja vas iskreno pozdravljam i makinjem se sa foruma jer bolje je to za forum da bi postojao i vrijedno radio u svrhu svog cilja. Fokusirajte se na pomoc jedni drugima i nesebicno dijeljenje informacija a ja vam zelim sve najbolje i mnogo srece i uspjeha. Vrijeme je pred nama i svakako puno toga ce se jos desiti interesantnog. Zivi mi bili.
Tihomir
keyboards je offline   Reply With Quote