Videti jedan post
Star 05.11.2019, 19:12   #58
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Moje aktivnosti na forumu su svima poznate. Sigurno postoje i oni kojima idem na živce ili se ne slažu s nekim mojim stavovima i razmišljanjima. Nismo svi isti i nitko nije idealan, rekli bi ljudi. Međutim, nitko ne može osporiti činjenicu da sam ovdje podijelio mnoštvo korisnih savjeta, vlastitog znanja i zaradio "virtualnih janjaca i gajbi piva", da bi se njima mogla pogostiti velika svadba. I onda se pojavi Tihomir koji meni docira da bih trebao pomagati drugima. Jer, to je kao moja dužnost? Veli on da pišem iz razloga "da bi u pozadini stavljao sebe na prvo mjesto i uzdizao se".

Halooo, Canada! Jel se dobro čujemo?

A onda se nakon svega, uvrijeđeno, kao malo dijete kojem su uzeli igračku da se ne ozlijedi, zahvali svima na gostoprimstvu. Razlog odlaska je, "...posto MODERATOR se ponasa tako prema clanu foruma i svima vama...", a cilj odlaska je "... jer bolje je to za forum da bi postojao i vrijedno radio ...". I tako Tiho postaje žrtva zločestog moderatora i za dobrobit ostalih napušta forum. Klasično izvrtanje teza.

Jesam li trebao ovo pisati? Možda i nisam ali došlo mi ... I rekoh sam sebi, načitao sam se ovdje svega i svačega, mogu valjda i ja baciti neku "analizu utjecaja vode na psihički život keramičkih pločica u kupaoni".
Toliko. Ja sam svoje ispuco' pa možemo dalje o Genosu.

##########
Video prikazuje projekt kojeg je autor Woo radio 16 dana. Obrađivao je pjesmu True od Spandau Ballet i to je prikazao u sat vremena video materijala. Vrlo detaljno je objasnio postupak izrade ritma i ako imate vremena, živaca i ponešto znanja engleskog jezika možete dosta naučiti iz njegovog uratka. Ne preferiram takav pristup gdje na kraju ritam sve odsvira sam ali je sigurno interesantno vidjeti kako je on pristupio tom poslu. Postavlja se logično pitanje, da li vrijedi dva tjedna "kopati" po klavijaturi da bi se obradila jedna pjesma? Vjerojatno ne, ali kako se kaže u narodu, "svaka budala ima svoje veselje".

https://youtu.be/iSPLvBLGeIE
casper je offline   Reply With Quote