Tema: Psr aranzeri
Videti jedan post
Star 10.10.2012, 22:40   #107
gagan
Odomaćeni član
 
gagan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.08.2009
Mjesto: tamo amo
Postovi: 508
Downloads: 1605
Uploads: 45
Rekao HVALA: 76
Zahvalili mu 69 puta u 67 Postova
Instrumenti: prangije
Interesi: tehnika
gagan befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Kolege PSR -ovci , ja sviram na psr 1500 imam sve za nju , istina je da korg pa serije imaju bolje solo boje , madjutim ja na jamahi imam dosta lepe boje al te boje su bez delay efekta . Koristim dva kabla levi kanal solo boje a desni aranzer , po mome sint ce da radi ekstra al obavezno razdvojite kanale . Sto se tice bas i kontre u samom aranzeru , za bas synt bas i clean git , a za kontru recimo jaz guitar i naylon stil , .... Jednom recju yamaha aranzeri ,,,, ma bitno je da odrade posao ,,, pu pogodak da se koristi i neka solo samples klavijatura . D se korgovci ne naljute , al sam imao pa80 sa semplovima solo mi je super radilo al aranzer ,,, kao da se gubi u prostoru ,,, To je moje misljenje . Pozdrav za sve forumase
Dodato:
Evo kolege kako meni radi uzivo jamaha psr 1500 , snimano ja sa mobilnim telefona .....


click here to watch the video
You need to upgrade your Flash Player
Dodato:
A evo sa zive svirke , cisto da cujete boje i cigansku dvojku , snimano direktno iz miksete u racunar ,,,

click here to watch the video
You need to upgrade your Flash Player
__________________
http://www.rlmusic.co.uk/rlm3/korg-ms20-vintage/


Promijenjeno od gagan (10.10.2012 u 23:43 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
gagan je offline   Reply With Quote