Videti jedan post
Star 29.11.2022, 16:35   #3
Rudiiiii
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 13.09.2007
Postovi: 119
Downloads: 2176
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Rudiiiii befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Mislim da je potpuno ok ocekivati i zeljeti novi instrument (aranzer) bez obzira koliko bio dobar (los) iako nije zabranjeno svirati ni na Farfisa b4r5
Citav Ketron koncept mi je malo sumnjiv, jedan covjek razvija software, a ko ga testira na kraju? Plus taj audio jeste da zvuci super ali to nije sve.
Korg koncept je isto u najmanju ruku cudan i treba da budu sretni ako im se na vrat ne natovare advokati. Roland je onomad imao problem sa maticnom u Fantomu i da bi izbjegli sudske procese pristali su na besplatnu zamjenu. Trik je bio da je nadjen postupak koji se mogao ponoviti i tu je navodno i poceo sunovrat Rolanda jer su izgubili puno para iako bi se reklo: maticna neka kosta 100 Eura i to nisu neke pare, jeste ali u k. I moj Fantom je bio pogodjen a Roland je sretan jer neki nisu ni znali a nekima nije ni smetalo sto ponekad zazuji i zasumi Yamaha je sa Tyros 2 imala srecu jer se postupak nije mogao ponoviti a cini se da je za taj problem malo ko i znao.
Moj najbolji koncept bi bio VST, slicno kao Akai MPC 61 ali je najvjerovatniji problem sa licenciranjem a i sa hardware, iako neki dobar VST kosta 100 Eura ne znaci da bi licenca za aranzer bila 10 eura ... pa taj koncept za sad nece ici ...
Trazim neki Genos jeftino ali ne ide bas, nasao jedan Tyros 5 ali ode ...
Rudiiiii je offline   Reply With Quote