Videti jedan post
Star 04.02.2014, 21:52   #61
DinO74
Odomaćeni član
 
DinO74's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.11.2004
Mjesto: Mumiland
Godina: 49
Postovi: 571
Downloads: 805
Uploads: 4
Rekao HVALA: 28
Zahvalili mu 48 puta u 43 Postova
Instrumenti: Pa1XPRO, M1, 01W/FD, Microkorg, Fantom X6,D50,D10,JX-8P, Gaia, SY77, DX7, CS1x,Mininova, K2000
DinO74 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
DinO74 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Sale ... as-u, kingu, sampione, legendo Hvala ti na trudu i izdvojenom vremenu da mi pomognes i otprilike tu smo negdje da rijesim ovo sto me zeza. Ovaj video sto si mi poslao je za 16.4.2. i gledao sam ga vec ranije i razlika je u tome sto ja na 16.0.2. ne mogu izabrati u S1 kao OUTPUT kanale 17 i 18 (ne postoje) kao sto je u ovom videu te na taj nacin nemam odnos S1-SL = 1-1,2-2,3-3 itd. Mogu postaviti kao Main OUT kanale 1-2 ili 15-16. Po default je 1 i 2 . Ovaj link sa ovog sajta bi mi mogao pomoci Dao sam ti i pogresan link od manual-a pa su i osnovne stvari objasnjene u ovom drugom sa ovog linka. http://www.presonus.com/uploads/prod...Manual_EN1.pdf
Sto se tice ponasanja SL na svirkama tu nemam nista lose da kazem osim sto sam u startu primjetio da se mix malo vise zagrijava u odnosu na mixere koje sam imao do sada. Bio sam medju prvima koji je kupio ovu miksetu tako da je tada bilo tesko dobiti bilo kakvu informaciju osim one koju sam dobio direktno od Presonus support i americkog i njemackog. Takodje sam pitao i @tranzit-a sta misli o tome i svi su rekli isto a to je da se radi o firewire interfejsu za koji je normalno da se "malo vise" grije a i pored toga, hladnjaci na tranzistorima na isparavljackom stepenu su naslonjeni na kuciste te se toplota prenosi dalje sto je sasvim normalno. Ruku na srce, nisma imao priliku vidjeti jos neki 16.0.2. pa ga uporediti sa svojim mada su mi neki rekli da su njihovi hladni kao led ali sam na kraju zakljucio da me u prinicu samo bez veze *ebu u mozak sa tom svojom pricom (balkanski sindrom). Ja sam mix nastimao u roku od pola sata prije dvije godine i vjeruj da nikada , ama bas nikada, nisam imao potrebu da nesto mnogo diram oko njega osim izlazni GEQ ako je vec prostorija to zahtijevala. Ultra stabilan, jednostavan za rad...

Promijenjeno od DinO74 (04.02.2014 u 21:53 sati)
DinO74 je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio DinO74 za ovaj koristan post:
sale_band (04.02.2014)