Videti jedan post
Star 24.03.2013, 18:03   #20
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ama ti svoje, pa svoje... gdje sam se to ja "hvalio" svojim uspjesima ? Citiraj !!! Ti si taj koji to radi neprestano. Svoju malenkost u svim svojim postovima (a ima ih par hiljada) nikada ne pominjem. Ti se i u ovom posljednjem postu opet busas, opet si modar po grudima.
Ne pricaj mnogo, postavi snimak, ja cu ga propustiti kroz Multi Band kompresor sto nema nikakve veze da li je studijsko ili live "iskustvo", audio signal je uvijek samo audio signal. Na studijama Audio medija ne postoji smjer "Live Ton majstor" i "Studio Ton Majstor. Ima samo "Ton Majstor". Mada sam te, vec predmijevajuci sta ces da naskrabas, upravo radi toga zamolio da postavis Live snimak, jedan obican Live snimak kao stereo file i nista vise. Nema tu nikakvog "pakovanja" niti ima ikakve razlike u tome kako ce odraditi svoj posao jedan Multi Band kompresor. I na takvom snimku ce se odmah cuti da li ce Multi Band kompresor da "pobije" orkestar ili nece. Nema ama bas nikakve razlike u njegovom radu, on uvijek radi isto. Ne pisi dalje, ne mlati praznu slamu, postavi Live snimak, ja cu ga isto tako Live odraditi Multi Band kompresorom, cucemo rezultat i to je sve sto treba da se uradi. Tvoja dalja prica zamara, interesuje me samo rezultat. Odmah cu ti na tom snimku pokazati da ne znas o cemu pricas i da ovo nije materija o kojoj mozes da diskutujes a da drugima bude od koristi. Tvoje dalje pisanje bez ikakvih osnova i argumenata me uopste vise ne interesuje. Dacu ti sve argumente u prakticnom primjeru jer tebi rijeci ne pomazu. Cekam snimak Marjane, ne cekam vise dodatno tvoje hvalisanje i busanje koja firma tebe smatra ili ne smartra kvalifikovanim ili ne... to ostavi za one koji se ne bave audio bransom. Snimak... samo snimak i sve cemo razjasniti.

Promijenjeno od tranzit (24.03.2013 u 18:06 sati)
tranzit je offline