Videti jedan post
Star 10.04.2013, 17:40   #11
yamahapassion
Moderator
 
yamahapassion's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.07.2008
Postovi: 1.307
Downloads: 4847
Uploads: 19
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 133 puta u 121 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

I ja sam za pa600. Probao sam i pa500 i tritona le i tr a pa 600 trenutno sviram, i preporucio bih samo pa 600 kao prvo iz razloga sto se sa jednom klavijaturom mozes brze snaci i reagovati dok sviras, dalje semplovani elementi u ritmu (kao sto neko rece). Ja sam probao varijantu dok sam imao yamahu vezao je za laptop (sto bi u ovom slucaju bio triton), ali prava je muka dok bi sve to povezao da mozes uopste raditi live. A na pa600 sve to dobijas u samoj klavijaturi plus 96mb rama. Naravno izdvojicu i veci touch screen koji je mnogo bolje uradjen nego na pa500 pregledniji i sa brzim odzivom. A mogao bih da izdvojim i brzi procesor koji ce ti bilo koji set brze ucitati na pa600 nego na tritonu... to je ono cega sam se na brzinu setio, a ima sigurno toga jos. A sto se tice kvarova mislim da ni toga ne treba da se plasis jel su se valjda naucili na starim greskama i odradili pa600 kako treba (u odnosu na npr. pa800)

p.s: a mislim da ce ti i finansijski bili lakse ako jednostavno prodas pa500 za neku normalnu cenu i doplatis za NOVI pa600, nego da jos kupujes npr. polovnog le-a.
__________________
DOK NE PROBAM LAVETINU ZA MENE JE PRASE CAR ZIVOTINJA!

Promijenjeno od yamahapassion (10.04.2013 u 17:42 sati)
yamahapassion je offline   Reply With Quote