Videti jedan post
Star 02.05.2014, 13:41   #4
calevh
Ovaj baš voli da kuca
 
calevh's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.10.2008
Postovi: 378
Downloads: 4126
Uploads: 5
Rekao HVALA: 37
Zahvalili mu 27 puta u 24 Postova
calevh befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
calevh pošalji poruku preko ICQ messengera calevh pošalji poruku preko AIM messengera calevh pošalji poruku preko Yahoo! messengera calevh pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Da bi se Roland Gw8 sredio po svom ukusu, znači da se kucaju ritmovi, ili da se postojeći već prepravljaju, konvertuju, da se upozna sa klavijaturom i njenim mogućnostima, načinom rada, i složi neki pristojan set koji će završiti posao, ali daleko od detaljisanja, već onako pristojno da radi, potrebno je dobrih 2 meseca, zajedno sa bojama, i to dnevno po par sati rada. Ovo važi i za Gw8, ali i za sve ostale klavijature, ako ne radimo po principu "Učitaj set i vozi".
Da imam tog vremena, i volje za tako nešto na tvom mestu, ja bi se odlučio za Gw8. Ako nemaš ni jedno ni drugo, što dalje od Gw8. Jedino što može da se ispreči između vlasnika i Rolanda Gw8, da klavijatura "zapeva" kao 5x skuplje klavijature je nedostatak vremena i volje za sređivanjem.

Uzgred, otkud strah da će Tyros da zabaguje? Ne znam da je nešto poznat po tome.
calevh je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio calevh za ovaj koristan post:
dmmacak (03.05.2014)