Videti jedan post
Star 27.10.2019, 11:32   #15
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Slažem se, svatko ima svoj pristup. Onaj tko svira u sobi za vlastiti gušt će možda biti detaljan i posvetit će se svakoj sitnici. Postoje i oni drugi koji poput KeyboardPlayer-a isključivo koriste tvorničke ritmove, a sviraju "u sobi".

Ako stvari gledamo iz pozicije današnjih gažera, hiperprodukcija razno raznih hitova se jednostavno ne stigne kvalitetno obraditi pa je onda praktično uzeti nešto što se nudi već gotovo i to koristiti. Time se dobiva i druga prednost nad konkurencijom, zvučiš drugačije, prepoznatljiv si. Naravno i u tome treba biti umjeren ali ako stare dobre hitove koje svi znaju obradiš u drugačijem tonu, slušatelji će to odmah prepoznati.

Nego, baš me zanima što Yamaha podrazumjeva pod ovim naslovom koji se nalazi ispod videa?
Genos v2.0 - A New Chapter Begins

Hoćemo li za dvije godine dobiti
Genos v3.0 - A New Chapter Begins

Gledajući dosadašnje "napredovanje" i nadogradnje, čini mi se da nisam previše falio kada sam i prije izlaska verzije 1.4 pomislio na ...

Citat:
Originalno postovano od casper Pokaži Post
.
... ovaj scenarij. Što ako je hardware u Genosu koncipiran tako da može "izdržati" dvostruko više "opterećenja" od onoga što sada dobivamo iz njega? U tom slučaju Yamaha može komotno u slijedećih 7-8 godina prodavati istu "plastiku", a nadogradnjama joj davati sasvim nove karakteristike. Možda nisam "puno falio" u procjeni? Vidjet ćemo za 5 godina.
...

Promijenjeno od casper (27.10.2019 u 11:34 sati)
casper je offline   Reply With Quote