Videti jedan post
Star 11.08.2014, 09:31   #64
Belmo
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 06.10.2013
Postovi: 173
Downloads: 77
Uploads: 6
Rekao HVALA: 34
Zahvalili mu 60 puta u 57 Postova
Belmo ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

A slusaj Dell postoji kvalitetna i postoji fals roba.Ja tvrdim da WHEY i ostala kvalitetna suplementacija nisu stetni.Bilo je slucajeva gdje u teretani neki lik dobije osip od proteina, al je platio 45KM 2kg i sta je trebao drugo ocekivati ?

Osobi koja ne trenira uopste nisu potrebne velike kolicine proteina, jer su proteini gradivna materija.I ako osoba ne trenira ta se materija jednostavno nema gdje ugraditi te samo "prodje" kroz nas organizam.

Isto tako covjekov organizam ne zna kako je protein dospjeo u njega.Mozes ti unijeti 100g proteina iz piletine i 100g proteina iz sira organizam ce to isto razumjeti.Isti slucaj je i sa wheyom.Suplementacija nece puno pomoci ako u pozadini ne postoji jaka ishrana.Suplementacija predstavlja samo dodatak ishrani, a ne zamjena za obrok, kao sto neki rade.

I ja sam bio jako mrsav 59kg a 180cm visok.Sada se krecem oko 70kg ne koristim suplementaciju, koristio sam prije i pomogla mi je.Na kilaze ne obracam paznju mada mogu dosta podici.Gurao sam 98kg na benchu,120kg na mrtvom dizanju, 80kg na cucnju itd...
U ostalom nece suplementacija puno pomoci u snazi.Jedino ako se koriste NO podizaci koji u sebi imaju kofeina i milon losih supstanci, za mene je to jednostavno 'waste of money' . Pravi suplementi su Protein, kreatin i glutamin.Sve ostalo su, mogu slobodno reci, izmisljotine.
__________________
Citat:
Originalno postovano od merhad Pokaži Post
pa C#m7 to je je akord CIS 7 (#) ovo je povisilica za pola vise...
Citat:
Originalno postovano od nikadvisekorg Pokaži Post
a ako hoće nešto od klavijatura nek se isprsi više da ne kupuje te leševe koji su korišćeni još kad se Aca Lukas učio da šmrče

Belmo je offline   Reply With Quote