Videti jedan post
Star 06.01.2013, 10:15   #46
epelaic
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.01.2010
Postovi: 5
Downloads: 20
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
epelaic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Reden

Meni se dogodilo na PA 800 prije nekih 2 mjeseca da mi se izgasio ekran. Prvo poludio, zatim popiz..., a poslije zvao Beltronik koji je bio zastupnik za KORG-a u CRO, pa me uputili na Sky Music u BG koji je kao sada zastupnik za Regiju, i tek poslije mjesec dana dobijem odgovor da su kontaktirali KORG-a i da se mora mijenjati cijeli ekran, cijena sitnica HALO BING !!! 2500 HRK bez ruku, samo ekran, odnosno oko 350 EURA. Naravno, nisam prihvatio jer sam saznao iz skroz drugih izvora da mi je otisla jedna mala neonka koja se nalazi inace na desnoj strani ekrana okomito i da je to preskupo. Zvao sam covjeka koji se razumi u elektroniku, otvorili je, vidjeli da je neonka pregorila, da je bila spojena na napon 12 V, kupili ledice nekoliko komada u traci, spojili na 12 V i sve radi kao novo. Eto toliko o profesionalnosti zastupnika a pogotovo o karakteru KORG-a od kojih sam kupio i PA3X prije par mjeseci. Bezobzirno ponasanje prema kupcima koji moraju stvarno se naraditi da bi isplatili njihove velike zahtjeve.(inace stara klavijatura 3 godine i nije pod garancijom)
epelaic je offline   Reply With Quote