Videti jedan post
Star 26.06.2017, 01:59   #66
mimiki
Stvarno kod kuće
 
mimiki's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.10.2007
Mjesto: Batajnica
Postovi: 1.074
Downloads: 1564
Uploads: 11
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 79 puta u 74 Postova
Instrumenti: CharlesLakOB
Interesi: CharlesLakOB
mimiki befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mimiki pošalji poruku preko AIM messengera mimiki pošalji poruku preko MSN messengera mimiki pošalji poruku preko Yahoo! messengera mimiki pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Brate sve je meni to jasno i opet kazem isto po stoti put znam kako funkcionise to u yamahi i sta ne valja opet ponavljam..sacuvam registraciju sa ritmom i 4 ots-a i sva 4 ots-a mi vuku efekte te jedne registracije,a ja na sts 1 stavim dve oktave distorziju sa efektima za distorziju a druga dva uppera mi sviraju fresh air sa svojim efektima na druge dve oktave,pa sts2 terca sa totalno nepovazanim podesavanjem boje i jacine i svega...4 ots-a da zavise od jedne registracije e to ne vrsi posao to je sustina

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
Dodato:
Ali vrsi degradaciju meni to ne smeta, ali mi reci iskreno da li ti je potrebno u nekoj pesmi vise od sts-a totalno nezavisna od bilo cega?ja da bi koristio 4 stsa moram imati registraciju koja savrseno odgovara sve 4 boje na tim ots i moram upaliti freeze da bi menjao boje po registracijama i ako cemo tako kako ti pricas,ja cu na korgu pustiti song i imati 4 stsa i umesto dugmeta freeze pysticu banku performance npr e.piano gde imam osam performance i imacu isto 12 boja sa sve tercama kojih nema na yamahi i po zavrsetku oesme necu morati da iskljuvim freeze?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
Dodato:
I pritom ce svih 12 performance raditi nezavisno od svega

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
__________________
dok na ruci imas prst ne mora da bude cvrst!

Promijenjeno od mimiki (26.06.2017 u 02:06 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
mimiki je offline   Reply With Quote