Videti jedan post
Star 21.10.2019, 21:05   #97
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.161
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Usporedba ovakvog tipa, Tyros5 vs. SX900 itekako ima smisla (za razliku od onih pokušaja usporedbe s Korgom). Isti ritam, isti uvjeti, i onda se (možda) može čuti razlika u soundu. Na žalost, prezentator je odabarao sve neke ritmove s dugim ulazima pa dok dođe varijacija D s "pravim" bubnjem, već zaboraviš kako je zvučao onaj predhodni ritam s Tyros5.

Svakako, Tyros 5 je ozbiljnija klavijatura, kako po vanjskom izgledu, tipkama tako i po svojoj konstrukciji. S druge strane, već nabrojane prednosti novog OS koji je ugrađen u SX daju mogućnosti koje Ty5 nema. Koji model odabarati, stvar je svakog pojedinca i njegovih preferencija ali ako je Genos krajnji cilj, ona je tako svejedno da li (trenutno) sviraš na Ty5 ili SX900.

Drugi Kraftov video mi se posebno dopao. Simpatični emotivni prezentator je donio posebnu dimenziju videu i bez obzira što se na oko čini da mu je prstomet pomalo nezgrapan, on je odlično odradio posao. Sound SX-a je u klasi Yamahinih prezentacija i ne znam da li se to samo meni čini, Kraftov video ima jednu čistoću u zvuku koju nisam primjetio kod ostalih.

Promijenjeno od casper (21.10.2019 u 21:13 sati)
casper je offline   Reply With Quote