Videti jedan post
Star 19.02.2014, 20:18   #566
rolandx
Stvarno kod kuće
 
rolandx's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.12.2012
Mjesto: Okolina Kolonije
Postovi: 1.057
Downloads: 159
Uploads: 12
Rekao HVALA: 58
Zahvalili mu 177 puta u 164 Postova
Instrumenti: Korg Pa600, Yamaha MotifXS6, Yamaha EMX5000, EV1503, Shure PG30...
Interesi: Druženje, muzika....
rolandx ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Mislim da bi za ovakve stvari trebalo preimenovati temu u ,,PRAVO U LICE" ili ,,S NEBA PA U REBRA" ... Meni smeta sitničarenje i bockanja koja čitam svakodnevno po postovima, nije bitno o kome je reč....ALI ne mogu reći da mi nije zanimljivo, ne da se sladim tuđoj nevolji već mi je zanimljiva granica do koje se dopušta da ode takvo ujedanje. Od malena se dete uči da na pitanje daje konkretan odgovor, ali mi nismo deca, zar ne? Cenim to što su neki članovi previšeiskreni ali samo u cilju savetovanja, ne i ličnog mišljenja o ukusima.... i stavovima pojedinih članova. Iskrenost je u granicama normale. Ono što ne možeš reći a da nekog ne uvrediš, jednostavno prećuti ili saopšti na mnogo ljubazniji način. Lepa reč.... sve rešava. Na ovom forumu sam dobio saveta od članova, koji su mipomogli do neba i nazad. Savete toliko stručne i kvalitetne, da kada bih ih tražio bilo gde drugde, ne bi ih dobio ( ne bi bili od pomoći) Ispostavilo se da je tako. Čak bih za takav vid saveta debelo i platio. Nisam materijalista već kažem koliko su članovi ovog foruma ne sebični i svesrdi u pomoći. E sada zamislite da se dva takva člana posvađaju na vaše oči. Grozan osećaj,... posvađaju, mislim upuste u žučnu raspravu....
__________________
PRE PUŠTANJA JEZIKA U POGON, OBAVEZNO PROVERITI DA LI JE MOZAK UKLJUČEN.

Promijenjeno od rolandx (19.02.2014 u 20:25 sati)
rolandx je offline