Videti jedan post
Star 02.04.2012, 05:03   #66
milos511
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 15.12.2011
Mjesto: Beograd(Sremcica)
Godina: 32
Postovi: 58
Downloads: 16
Uploads: 0
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: Gitara
milos511 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Evo da i ja ispricam moju pricicu...
Zovem se Milos Mitrovic, zivim u sremcici (20 km od Beograda), imam 20 godina. Rodjen sam u beogradu, i bio sam maltene dete asvalta do svoje 2 godine srednje skole, kada me je moj drugar pozvao da dodjem u nas okud, da blejimo, ima puno mladih ljudi pica zena i zezanja... pre toga sam zavrsio nizu muzicku skolu za gitaru posle cega je nastala mala praznina u mojoj svirackoj karijeri... Zavrsio sam je kao jako mlad da bih razumeo sve sto sam trebao da je razumem(6. razred osnovne skole je u pitanju), posle cega sam odmah dobio priliku da sviram u jednom od najjacih beogradskih kud-ova (omladinsko kulturno umetnicko drustvo ili ti folklor, za one koji neznaju)... to mi je kao jednom da kazem "mladom rokeru" bilo jako neinteresantno, sviras tamo neku dvojku i to je to... posle poziva mog drugara poceo sam polako da se druzim sa ljudima u tom kudu u mom mestu pa sam po malo poceo i da sviram, sa nasim cika Rajkom koji mi je maltene postavio osnove tipa kako se koji ritam zove sta kako ide.... posle godinu dana orkestar tog kuda se obogatio za jos dva mlada clana(violina i harmonika) Braca Saric a pocetkom prosle godine smo dobili i basistu... inace ova dvojca su sinovi Aleksandra Cake Sarica jednog od pobednika sokobanjskog takmicenja, koji je uvek tu kada negde zapne, tako da sam do pre oko godinu dana svirao samo u tom kudu i to sviranje je i dan danas veoma uspesno( gde god da smo se takmicili uzimali smo neko od prva tri mesta). u principu ja i nisam neki gitarista kao pojedinac jer sam uvek isao kao neka pratnja i saradnik nekog harmonikasa ili soliste, tako je valjda sudbina htela da ja budem "pozadinac". pored kuda trenutno radim i sa mojim kumom sa kojim sam se upoznao zbog muzike, sto je jos jedan pokazatelj da je muzika usla u moj zivot... sa njim radim klubove rodjendane i tako to, uglavnom struju kako ja to kazem... zavrsio sam ETS Nikola Tesla, upisao visu elektrotehnicku ali sam studije prekinuo u nadi da je muzika ono cime treba da se bavim, pa vreme ce pokazati dali sam i koliko pogresio to je u principu to sto se mene tice u nekim koliko toliko kratkim crtama.... Pozdrav svim forumasima!!!
milos511 je offline   Reply With Quote