Videti jedan post
Star 20.01.2009, 01:32   #6
RadeKOKI
Ovaj baš voli da kuca
 
RadeKOKI's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.04.2007
Mjesto: Tamo i ovamo
Godina: 42
Postovi: 409
Downloads: 523
Uploads: 5
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 13 puta u 13 Postova
Instrumenti: Imam svasta
Interesi: Interesovanje za "tete" sa velikim sisama :D
RadeKOKI befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

aha sad te razumem skroz, sto se tice semplova mozes koristiti semplove na svim korg-ovima koji ih citaju oni su univerzalni eto bukvalno tgako da ti objasnim, medjutim sto se tice racunice za pa 800 ako mozes da dodas neku kintu za pa800 to bi ti bilo savrseno imao bi sve u jednom, a pa-80 jedino po oglasima da polako tragas ima ljudi koji su kupili novije klavijature i te pa80-tke im stoje bez veze pa joj malo spuste cenu, a sto se tice kartica za LE to ces teze naci trazi po radnjama koje drze fujitsu opremu foto aparate ili po radnjama za slikanje koji prodaju digitalne aparate posto ti ta kartica za TRITON LE koristi u fujitsu foto aparatima a kartica za pa80 bar 80% njih imaju tj kupili su pa-80 sa tom od 8MB a od 16 mozes naci mada je meni ona licno preskupa, tako da tih 8mb za pa80 ce ti zavrsiti sasvim posao ako za solo ima TRITON LEskovac moj drugarsi savet da nebacas pare bez veze jer ces na 8MB staviti, dobar semplovan bass, JV Bunanj i jos par preko potrebnih semplova za bubanj i teraj a sto se tice internih boja PA80 jos zavrsava posao vise nego savrseno za te pare . Veliki pozdrav !
RadeKOKI je offline   Reply With Quote