Videti jedan post
Star 28.09.2012, 09:09   #1
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Wi-Fi problem Iphone 4

Buduci da sam nedavno uzeo iphone 4 jako sam prezadovoljan sa njim i sa svim opcijama koje on nudi (naravno sa novim o.s.-om), ali me muci jedna stvar, a to je wireless, domet mu je totalno slab, znaci ruter je od mobitela udaljen bukvalno 2-3 metra a na iphone-u se pokažu "2 signalne crtice" pa spadne na jednu, pa se na kraju sam ugasi(wi-fi), gledao sam malo po internetu ali nisam našao da itko ima sličan problem, modem firmware mi je 04.12.02, a o.s. 6.0(10A403). Probao sam i gps (tj. google earth posto nemam jailbreak na mobitelu) i izbacio je tocno moju lokaciju, tj. mjesto na kojem se nalazim... Sad ne znam sta bih... Uradio sam onu "caku" upalio/izgasio wi-fi drzao home dugme i gore ono za zakljucavanje (hard reset) ali nista... wi-fi se ne popravlja, slaba konekcija i dalje... Ako zna netko nesto o tome molio bih ga da napiše... Hvala.
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno
mirandess je offline   Reply With Quote