Videti jedan post
Star 28.01.2014, 12:27   #6
denza_
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 03.05.2013
Postovi: 102
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 11 puta u 10 Postova
Interesi: Gitare,razglasi,sport
denza_ ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Nijedna aktivna kutija neće dati pravi i prirodni zvuk gitare kao gitarsko pojačalo.
U tom rangu možeš uzeti i lampaško pojačalo, ja ti garantiram kad pređeš na ozbiljno pojačalo da nikad više nećeš ni pomisliti ići direkt u mixetu, pa taman svirao u lokalu od 15 kvadrata.
Pogledaj Bugeru V22, on se kreće u tom cijenovnom rangu, a ako hoćeš još malo ozbiljnije pojačalo, pogledaj Hughes & Kettner 20th anniversary ili 25th anniversary, koje ima 2 kanala( clean i lead),al nema line out,staviš dobar mikrofon i imat ćeš zvuk perfektan. po meni best buy pojačalo ako ćeš vući samo clean kanal, a ostale distorzije, delay i modulacijske i ambijentalne efekte s procesora. Nemoj da te ovih 20w zavara. To je 20w lampaške snage, pojačalo GRMI!
Također imaš i solidnih hibrida kao Vox AC15vr, koji ima lampu u predpojačalu, al vjeruj da nije ni blizu ovim pojačalima gore koje sam ti naveo, jer čim oduzmeš volume s gitare ode sav zvuk koji je valjao, a kod ovih gore navedenih toga nema, i još jedan plus je što ova dva gore rade dobro i na manjim glasnoćama.

Eto uzmi u obzir ova pojačala što sam ti naveo, vjeruj da se nijedno gore tvoje navedeno ne može mjerit s njima.

LP
denza_ je offline   Reply With Quote