Videti jedan post
Star 25.08.2010, 23:58   #30
dekipa
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 09.03.2007
Postovi: 194
Downloads: 487
Uploads: 19
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 21 puta u 16 Postova
Instrumenti: Korg pa 500
dekipa befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
dekipa pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Cekaj bre kolega, nije resenje da ga odmah odneses kod majstora!
Prvo probaj softverski sve varijante, koliko ja vidim da ti ne kapiras sta sam napisao gore u postovima.Problem je kod vas pojedinca, mislim bez ljutnje, sto vi povrsno procitate i kao odradite to sto pise, i posle se zalite kako nece.
Evo opet cu citirati samog sebe iz ovih predhodnih postova, ali naravno necu velikim slovima, posto nije prkladno, jer vidim da ti nisi napisao da si odradio konkretno kako sam ja napisao, tj. objasnio,
" Probaj druze sa formatiranjem cele klavijature, znaci brate ubaci u flopi disketi operativni sistem, iskljuci klavijaturu, ukljuci je , naravno disketa treba da bude sa OS u flopi jedinici, i drzi pritisnuto FADE IN/OUT.Dalje ces videti postupak, isto kao i kada standardno ubacujes OS u pa 60.E sad napomena, ovako ces formatirati celu klavijaturu, i posle tog postupka bice ti prazna, nece imati nista u njoj.Bice ti pozeljno da zapamtis to sto imas u njoj.Posle ubacivanja novog OS, ubacices i resurse(5 flopi diskete, ja mislim da znas o cemu pisem), i ubaci set, naravno ispravan i proveren"
Znaci ulogu igra taster FADE IN/OUT!!!
Ti si ovde napisao kako si odradio Backup, e pa nije to, ti si odradio Restore, a Backup ti je da zapamtis iz klavijature, mada ti si to i uradio samo se nisi lepo izrazio.
Te 5 diskete radis tek posle ovoga sto sam ti ja napisao, i najbolje bi bilo da nadjes proveren Backup, fabricki, i naravno nemoj da ubacujes opet taj set sto ti je uklavijaturi sad posto ti je najverovatnije greska u njemu.
Ovo pisem sa pretpostavkom da je softverski problem, e kad sve to proverimo i odradimo kako treba, a opet nece, tada nastupaju majstori, ali pazi pravi koji ce to da odrade, a veruj mi ima ih malo, da ne potcenjavamo ljude, jer debi treba usko povezani majstori koji se bave muzickim instrumentima, pusti ti raznorazne TV elektricare...itd.
U bas sam ga oduzio, ali sam se i iznervirao.
Ajde probaj i srecno, pa se javi i ne zaboravi FADE IN/OUT!!!
dekipa je offline   Reply With Quote