Videti jedan post
Star 26.08.2010, 16:58   #38
dekipa
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 09.03.2007
Postovi: 194
Downloads: 487
Uploads: 19
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 21 puta u 16 Postova
Instrumenti: Korg pa 500
dekipa befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
dekipa pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

E tako druze, ovako nisi napisao u proslim postovima, zato sam ja onoliko pisao.Ako kazes da si tako odradio i opet nema napretka, onda je nesto oko hardvera.Pitas oko resursa otponovo, pa vec si probao koliko vidim i nema napretka.E sad druze ako je u pitanju hardver, ja opet kazem da ti ne preporucujem da ti neki TV mehanicar ili neznam ti ja ko vec cacka po klavijaturi.Trebao bi da nadjes nekog ko poravlja muzicke instrumente.Neznam odakle si, ja mogu da ti kazem da imas u Beogradu dva lika za koje znam da rade, imas i u Nisu,a ima i kolega koji je ovde na sajtu, da ga ne reklamiramo, posto je zabranjeno.To je sto se tice Srbije, a sto se tice inostranstva e to neznam.
Znas sta me jos interesuje, nisi napisao kako je poceo taj tvoj problem, da li odjednom ili je pocelo postepeno, prelazi, sekvencer...
Pozdrav!
Dodato:
Opa, tek sad vidim da si vec opisao kako je poceo problem.Glavu gore, ja mislim da je u pitanju softverski problem, ali najbolje bi bilo da se cujemo preko Skype, ili telefonom, jer ovako ce da ode u nedogled.Poslecemo da napisemo kolegama sta smo uradili, da bi ljudi znali.
Pozdrav!

Promijenjeno od dekipa (26.08.2010 u 17:09 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
dekipa je offline   Reply With Quote