Videti jedan post
Star 04.10.2019, 22:02   #166
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Vidjet ćemo što se može s ovim što su ponudili do sada. Iskreno, meni "terce" nisu uopće potrebne ali šteta je da tako "glupa i jednostavna" opcija ne bude ugrađena.

Meni se sve čini da su oni ostavili "prostora" na trenutnoj platformi Genosa i za mnogo veće promjene i dorade sistema od ovih dosadašnjih nadogradnji. Sve do pojave Genosa nije bila praksa da se događaju nadogradnje ovakvog opsega. Možda nisam puno fulao kada sam u travnju napisao ...

Citat:
Originalno postovano od casper Pokaži Post
...... Predpostavimo ovaj scenarij. Što ako je hardware u Genosu koncipiran tako da može "izdržati" dvostruko više "opterećenja" od onoga što sada dobivamo iz njega? U tom slučaju Yamaha može komotno u slijedećih 7-8 godina prodavati istu "plastiku", a nadogradnjama joj davati sasvim nove karakteristike. Možda nisam "puno falio" u procjeni? .....
PS. kada sam napisao "glupa i jednostavna" opcija želio sam naglasiti da nisu potrebni veliki zahvati da bi se dodala u postojeći OS i nisam pod time mislio da su terce kao takve nepotrebne. Upravo suprotno, terce bi bile pun pogodak Yamahe za određenu skupinu svirača.

Promijenjeno od casper (04.10.2019 u 23:15 sati)
casper je offline   Reply With Quote
Ćlan 2 Vam se zahvalio, casper, za koristan post:
Landison (04.10.2019), tyros2 (05.10.2019)