Videti jedan post
Star 25.01.2009, 13:40   #13
RadeKOKI
Ovaj baš voli da kuca
 
RadeKOKI's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.04.2007
Mjesto: Tamo i ovamo
Godina: 42
Postovi: 409
Downloads: 523
Uploads: 5
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 13 puta u 13 Postova
Instrumenti: Imam svasta
Interesi: Interesovanje za "tete" sa velikim sisama :D
RadeKOKI befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

pa pazi u sustini LE i TR ti je jedno te isto sam sto TR po fabrickim karakteristikama ima duplo veci rom i istiskujes jos oko 200 eura preko iz dzepa, oba imaju 64MB ram memorije za semplove, vizuelno su ti iste, OS je isti sto se tice programiranja,.... apsolutno iste, ja licno cekam da mi stigne jedan LE izracunao sam se da za 30 boja necu da dam neke velike pare sto se tice solo sinta, meni licno je LE najbolja tezgaroska klavijatura trenutno. Zasto: mala, lagana, imas dovoljno sampling ram memorije, i dovoljno mesta za user sound-s, za te pare koliko kosta tako da odnos ulozeno - dobiveno meni licno Triton LEskovac je naj isplativiji sint, mozda se neko nece sloziti al ovo je neko moje misljenje. Tako da ako imas kombinaciju PA80 i Le to moze poprilocno opako da zavrsi posao, ti na PA80 samo ubacis par semplovanih dobrih multilayer dobosa, bas gitaru, kontru i JV bubanj, to ti staje na karticu od 8mb i zavrsio si sto se aranzera tice a sa LE-a povuci dobre solo farbe i kraj, ima da zvucis opasno normalno trebace ti vremena da sve to popakujes ali zato posle.......
RadeKOKI je offline   Reply With Quote