Videti jedan post
Star 08.07.2008, 02:06   #91
Vex
Odomaćeni član
 
Vex's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.10.2007
Postovi: 791
Downloads: 900
Uploads: 10
Rekao HVALA: 42
Zahvalili mu 156 puta u 139 Postova
Instrumenti: Korg Pa4x 76
Vex ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od rolandinjos Pokaži Post
suština svega je pljuvanje po Rolandu i hvalospev LE-u i Pa1X-u...stvarno ne razumem a i ne trudim se previše...
Da me nisi razumeo i da se nisi trudio da me razumes to sam ukapirao...izmedju ostalog, poenta mog posta je bila ukratko -nebitno kako se ta klavijatura zvala - da li je odnos cene-kvaliteta ZA NASE (tezgaroshke) USLOVE I POTREBE zadovoljavajuci -opravdavajuci...I kakvi hvalospevi kakvi bakraci...LE i pa1x bili primer iz zivota

...i da,naravno da sam prvo sve procitao u ovoj temi,pa onda napisao to sto sam napisao... (ne bolujem da nabijam postove i ne boli me to mi pishe "pocetnik forumacije" )

Pozdrav!!!

... i please bez bespotrebnog potezanja za "ispravljanje krivih drina",nema potrebe,jer sam lepo napisao,i opet ponavljam,mozda i nisam u pravu i da je to samo moje subjektivno misljenje- na koje naravno imam pravo i niko me nece ubediti u suprotno jer mi je praksa pokazala ovako.

Promijenjeno od GALA (08.07.2008 u 02:08 sati) Razlog: Vex dosadan si majke mi.... Nemoj vise potpaljivat vatru
Vex je offline