Videti jedan post
Star 13.04.2012, 18:27   #12
rale
Vredan član društva
 
rale's Avatar
 
Registrovan/a dana: 11.11.2004
Mjesto: Vojvodina ZR
Godina: 56
Postovi: 228
Downloads: 887
Uploads: 13
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 49 puta u 40 Postova
Instrumenti: KORG PA 1000, Dallape, Roland FR3X,violina
Interesi: Muzika,kompjuteri,elektronika....
rale befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
rale pošalji poruku preko MSN messengera
Beitrag

Citat:
Originalno postovano od rolandg800 Pokaži Post
skinuo sam os sa korgovog sajta 3.01 i poceo sa ucitavanjem na flopy prvo 1-vi pa drugi i svih cetiri kad da ubacim u sint prvi i drugi ocita odlicno na treci prijavi gresku na disku ja flopy ponovo u komp da ga formatiram pa nanovo da ucitam 3-ci disk ono error drive not found! verovali ili ne 9 flopya sam probao i nista a klavijatura stoji na cekanju za 3 disk i posle nekog vremena izbaci "disc wait is timeout" ili tome slicno nesecam se vise...ugasih sint kad ga upalim izbacuje mi "no os" sta sad...?

Vidis, da je ocigledno "problem" do tebe, pa tek onda do sinta, jer si prvo imao poruku : "Device generic erorr" , pa zatim "no os" i "disc wait is timeout" .

OBAVEZNO!
Idi u neku radnju i kupi nove flopy diskete, jer sint ispravne flopije ili cita ili ne cita, tako da ne moze da zapne na treci flopi, pa ponovo sve uradi kako sam ti prethodno napisao, u protivnom cemo ovako da se dopisujemo do besvesti, a ti neces resiti tvoj problem, jer prvo moramo znati sta sigurno nije problem, da bi znali sta jeste.
__________________
Trebalo bi da kažemo ono što govorimo, ne očekujući da naši prijatelji pogađaju značenje naših reči. Umesto čitanja misli svojih prijatelja, trebamo da proverimo jesmo li ih pravilno shvatili.
rale je offline   Reply With Quote