Videti jedan post
Star 25.12.2012, 03:11   #6
dakiyu
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 19.11.2008
Mjesto: Serbia
Godina: 56
Postovi: 29
Downloads: 54
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 6 puta u 3 Postova
dakiyu befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pozdrav Seki,patchevi su subjektivna stvar pa nisam na njih mislio nego na neke opste utiske,sta ti se svidja,sta ne ili sta si uradio da ti nesto bolje "izlazi"...
Nazalost,studio i live su velika razlika pa sam siguran da ce ti super koristiti...ja se ipak baziram na live i evo posle 6 meseci svirke mogu reci da nikada ne bih vise mogao da se vratim na samo procesor mada mi najvise nedostaje jedno dugme koje ce me vratiti na default boju koju najvise koristim jer mi je bash glupo kad odem na sax na 56 i onda 6 puta pritisnem da bi dosao do osnovne boje koju najvise koristim pa sam "uhvatio" sebe da pred kraj svirke budem smoren da toliko menjam boje nego zabusavam...mada to resava foot controler...
Osim toga,jos se trazim u distorziji,svake nedelje mi neka druga bolje zvuci pa vise ne znam ni sam jer bash mnogo toga ima za stelovati i sve je kao super...generalno zvuk je ne dobar nego super...cak mi je kolega koji se bash ne razume trazio jedan sax i tamburice da mu preko usb ubacim u PA3X...
dakiyu je offline   Reply With Quote