Videti jedan post
Star 07.03.2008, 12:48   #13
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ovo što danas izdaje Grand,Gold,itd...To su pasja jaja...Nikakvih trilera,nikakvih onih "narodnih" melosa,sve neki aranžmani i studijske obrade...Dan danas ako nemaš pravi intro i pravih prelaza narod skoro ni ne prepoznaje pjesmu a ti se satra svirajući...A ove "zvezde" granda,itd..To su za mene obični šupci koji nemaju pojma da beknu...Daj nek mi koji odpjeva neku dobru narodnu pjesmu sa pravim trilerima i pravim melosom...Svi su oni prdaroši koji samo zbog izgleda ili novca uspjevaju na estradi...Seka Aleksić za mene nije nikakva pjevačica al sam bio predgrupa kad je gostovala i Slovenj Gradcu...I mi jadnici prije nje satrali se od svirke,od trilera i improvizacija---Ono da se pokažemo u najboljem svetlu...Kad ono ona izace i poče da krešti a narod skiči ko lud...A kod nad jadnika skoro da je ko bekno...I šta da se priča?Ono što je Južni Vetar snimio u svoja vremena,Divlje Jagode,Bjelo Dugme,Čorba,itd (ona 80-ta i 90-ta vremena) toga više nema...Sad se samo snima kaka od muzike...I još gore će da bude,al neka bude...Ja ih ne skidam pa makar nikad ne zasviro više...Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote