Videti jedan post
Star 08.03.2008, 05:57   #15
jager
Odomaćeni član
 
jager's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.06.2007
Mjesto: Subotica, Srbija
Godina: 55
Postovi: 512
Downloads: 69
Uploads: 12
Rekao HVALA: 4
Zahvaljeno 2 puta u 1 Postu
Instrumenti: Korg Triton Extreme
jager befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
jager pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

E ni ja ne skidam sve ove novitete. NEMA SANSE! Skines pesmu, taman se ustima da ceo bend zvuci, kad ono vec zastarela i niko nece da je sviras..... Hiperprodukcija mi bogami uzela mnogo nerava i bas mi ide na zivce. Zbog novih stvari nam je i pevac otisao... tragedija Vidim da se primio na ovo sranje od noviteta i kad je video da nam ne pada na pamet da skidamo svaki dan 10 pesama, zapalio je sa nekim fajlasem da radi.... strasno Nije ni problem SKINUTI 10 pesama .. ko ce to bre zapamtiti????
Zvuce ko qrac, najblaze receno ....
A dokle ce da traje sve ovo, dobro je pitanje. Mislim da mi necemo toliko poziveti koliko ce ovo da traje, na zalost. Muzika svakim danom sve vise i vise odlazi u qrac. Narodna muzika kao takva vise ni ne postoji. Nemam nista protiv "modernog" shvatanja muzike, ali ovo je, brate mili, tako sve postalo sranje da to nije normalno... Kad sam prvi put cuo "Koka kola, Malboro, Suzuki" umro sam od smeha i bio ubedjen da ce to sve da zamre u roku od ODMAH. Jebiga, zajeb`o sam se... SHUND se snima li snima... a sve dok ima ko da ga slusa, snimace se...
Pre koji dan sam bio u gradu i sa drustvom smo zaglavili u tu jednom lokalu u Subotici. Pa ono je BLAGA JEZA! Muzika nije ziva, sve pusta neki DJ.... Pesme su da te bog sacuva. A gooooooooomila klinaca uziva.... Ne znam, ili sam ja sad vec definitivno mator i treba da sledecu tezgu trazim u Domu penzionera, ili je svet otisao u qrac.... nesto jeste
__________________
... bolje 5 do 12 nego nijedna posle 1
jager je offline   Reply With Quote