Videti jedan post
Star 09.03.2013, 00:06   #49
romario
Stvarno kod kuće
 
romario's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.12.2004
Mjesto: Vinkovci
Godina: 52
Postovi: 1.294
Downloads: 1936
Uploads: 8
Rekao HVALA: 113
Zahvalili mu 111 puta u 107 Postova
Instrumenti: cantus IV
romario befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
romario pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od zeljko Pokaži Post
Bas me interesuje kako bi mi vi odsvirali pjesmu ali odmah koju bi vam ja zatrazio u tom momentu uz klavijaturu ili sve jedno uz harmoniku bez orkestra po notama a da je prije toga mozda niste nikad culi niti uvjezbali a sve stoji u notnom zapisu kako se svira i nema vremena za vjezbu...Ako stvarno ste to sposobni da uzmes note i odmah sve odsviras kako treba onda kapa dole...Ja sam isto rekao da nebih bilo lose da se poznaje muzicka teorija i sve sto se uci u muzickim skolama note itd..Ali neko ko nema sluh za muziku dzaba mu note kad nezna da prati pjevaca kako treba i svira jedno a pjevac pjeva drugo..Pozz
Zeljko ,
u principu koju god zelis pjesmu cu ti odsvirati,trebas samo
izabrati instrument.
Meni to nije problem.
Ali svejedno bi volio da mogu citati note kao novine.
Kao neki moji prijatelji,nije to bauk.To se nauci .
Eto,ja nisam to savladao do kraja...i malo mi je zao zbog toga...
Postovano sa mobilnog uređaja
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od RNenad Pokaži Post
Nemoj tako, drug. Pa ljudi su "profesionalci" i oni mogu sve. Čak i ono što drugi ne mogu, oni ipak "mogu". Svaka im čast na tome. Mada, ja sam ipak skromniji. Skromne ambicije imam. Prosećan "kafanski" muzičar. Sasvim dovoljno. Tolika "pamet" bi mi naškodila. Nemam ja toliki kapacitet mozga.
Ti si nekakav pametnjakovic kolega izgleda ...
Postovano sa mobilnog uređaja

Promijenjeno od romario (09.03.2013 u 00:16 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
romario je offline   Reply With Quote