Videti jedan post
Star 08.02.2008, 10:49   #18
filekovic
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 16.03.2006
Mjesto: Bern - Svica
Godina: 43
Postovi: 36
Downloads: 155
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Ja sam svoje odsviro
filekovic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
filekovic pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

niste razumili o cemu se radi. Nema ovdje ono sto bi trebalo da bude. koliki je maximalni upload? Ljudi se boje staviti setove i takve stvari. Sta ima od toga ako ima neko dobar set i nesmije da ga stavi da ga dijeli s drugim muzicarima. to je t sebicnost.

Ja cu kupiti setove ako treba, imam dobre kontakte sa muzicarima profesionalcima i te etove ce te moci da nadjete besplatno za skidanje.

a sigurno nepravim reklamu za ajt jer se sajt prvo treba da napravi itd. Da nebi ispalo sad da pravim konkurenciju mozda yu-midiju to bi bilo smojesno. naravno da ce mi i dalje ostati yu-midi u favoritima a nebi bilo lose i na saradnji sto se tice tog upload i downloda. imam dosta memorije pa zato mislim.

a najzad to je do vas gdje ce te ici na koji sajt i sta vam je bolje. ja od tog nemam nista nego zelim na neki nacin da pomognem. Vidim da ljudi traze i traze a niko da kaze evo ti jarane gratis i postavi. ja sve sto budem imo sve cu da postavim za download. Tu e se naci jedan vrlo dobar set za triton. aj zivili!!
filekovic je offline   Reply With Quote