Videti jedan post
Star 27.05.2005, 12:42   #9
korg_pa80fr
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard Cao svima

Ja se zovem Tomislav Lazarov 32 god. 1973 godiste sam inace sam iz Skoplja,Makedonija moje muzicko iskustvo je veliko vec 16 god. u kafanima
vec sviram od kad znam za sebe ,inace moj profesionalni instrument mi je Harmonika (dugmetara) Dallape.. .Ali sad evo sam kupio PA80 i istina nesto izvrsno napravljeno kao sound u realtime je super .
Iskustvo moje je zasnovano na to sta ja sam imao moj Band u Skoplju zvao se HARMONIJA bili smo skupa 9 god.,radili smo kafane sve mozne svirke,isto da ne zaboravim radio sam tri veceri sa Vericom Serifovic i Mica Nikloic u Skoplje bilo mi je cast sta sam svirao sa Kralicu TAMARSKE muzike 8),inace volim i postujem Cigansku muziku to su Miki Cortan,Aca Cergar,Misa Coravi,naravno Kralica svih vremena Vida Pavlovic,Ljilja Crna....itd. tako da kao sto sam reko prije kupio sam Korg Pa 80 klavirni je iako sviram dugmetaru sviram i Klavirnu ,inace isto sam i prof. Bass & Drums 8),i heto bi da kazem drago mi je evo vas citam ima dosta mladih muzicara koj imaju srce za muziku i vole muziku to me raduje .
Ne znam sta drugo da vam kazem nemam puno iskustva sa Korg Pa80 zato sam tu i istina ovo je najbolji STRANA sto sam uopce sreo kad je u pitanje KORG,pozdravljam glavne na YU-MIDI ,hteo bi da postanem i ja super clan ali eto citamo sam upatsva kako mozes da postanes Super clan ali ja nemam nista sta da delim za sada jos ga ucim Korg ......pa tako da mislim da i ja cu jedan dan da postanem Super Clan ...........;;to je to od mene .......i samo NAPRED postujte se volite se ...zasto ste vi producenti ljubavi pesme i veselje ..............POZDRAV DO SVIJU
  Reply With Quote