Videti jedan post
Star 19.04.2012, 23:42   #12
alenbar
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 23.01.2011
Postovi: 30
Downloads: 149
Uploads: 18
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
alenbar befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

pozz kolege!kupio mi kolega roland x6 i sad neznamo kako da ubacimo set,jer dugo je svirao na triton tako da ne mozemo da provalimo kako ide a i ja sam inace korgovac,jedino znam da ima usb neznam mozeli se preko njega ubaciti i nema onu karticu sto dolazi pozadi.e sad imamo onaj standarni set sto vec svi znaju za njjega zovese kosmajac mislim znate.kad otvorim taj set izlazimi folderi roland i tmp.mislim vama je ovo mozda smijesno jer ste odavno provali a vjerujte daje nama kao da smo pali s marsa.e sad sta ja treba recimo ukucati tu recimo kao na korgu ksf kako se to zove za roland jer ovde ima pnl seq smpl snd dali to moze sa usb ucitati i kako se zove to recimo kao sto je pcg kod tritona molim vas ako mozete damu pomogne jer covjek izljudje nema nista u njoj osim fabrickih boja a i ma covjek tezge zahvaljujem unaprijed
Dodato:
dajte kolege ako moze neko da pomogne i objasni u kratkim crtama kako to ide i sta treba

Promijenjeno od alenbar (20.04.2012 u 16:00 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
alenbar je offline   Reply With Quote