Videti jedan post
Star 18.01.2010, 20:24   #5
DinO74
Odomaćeni član
 
DinO74's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.11.2004
Mjesto: Mumiland
Godina: 49
Postovi: 571
Downloads: 805
Uploads: 4
Rekao HVALA: 28
Zahvalili mu 48 puta u 43 Postova
Instrumenti: Pa1XPRO, M1, 01W/FD, Microkorg, Fantom X6,D50,D10,JX-8P, Gaia, SY77, DX7, CS1x,Mininova, K2000
DinO74 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
DinO74 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

@svirac007...imao sam Allen&Heath ZED14 7 dana kod sebe. Dva puta sam svirao na njemu dvije noci za redom i nisam uspio da izvucem ono sto mi treba iz njega. Sto se tice mixa, sve je ok ali fali mu master EQ. Takodje ...pobuda mu je slaba i *ebes mix gdje moras pojacati sve do plafona da bi bilo to to ! Zamijenio sam ga i uzeo Allen&Heath PA12 koji ima odlican master EQ...puno bolju parametriku na kanalima i samo cu ti reci da pola stvari do sada nisma cuo na Korg PA1XPro dok ga nisam spojio na ovaj mix. Sve je kristalno cisto...zvuk nabijen i mocan samo sto sam otkrio da imam veliki problem sa snagasom. Koristim vec 2 godine Behringer EP-2500 i radim na 4 kutije. Sve je to super kada se radi na maloj snazi i kada je prazan objekat. Nastimam se i odusevim se, kada se vratim tu je vec 400 dusa i mene nema na mapi...pocetak svirke je ok ali vec nakon 1 sat i manje...Behringer je vreo uzas i na kutijama izlazi sve samo kvalitetan zvuk ni na mapi. Behringer je inace i poznat po tome da "laze" na snazi. Ja ti garantujem da tu nema ni blizu 2X750 W na 4 oma... @aleksandar72...mozda bi mi ti mogao pomoci i reci gdje ja grijesim ili mi je pojacalo pri kraju . Moj savjet za @svirac007 je da ne kupujes ZED nego uzmi Wizard ili PA ili ipak uzmi ZED ali trebat ce ti externi EQ. Pozdrav!
DinO74 je offline   Reply With Quote