Videti jedan post
Star 28.01.2013, 04:16   #29
neshatomic
Vredan član društva
 
neshatomic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.06.2009
Postovi: 277
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 67 puta u 41 Postova
Instrumenti: Acoustic Line Seeburg , JBL SRX , Dynacord Variline , Dynacord MAdras , DANLEY sound labs
Interesi: sport,moto sport,sound & light
neshatomic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od sinisa kg Pokaži Post
Camco Q power 10,D power 1,Powersoft K serija,M serija,Q serija.....
Posto znamo da ni jedno od njih nisi imao ,a ni koristio ,znaci realan odgovor na moje pitanje izostaje .

E sad ,cak i da su pojacala koja si naveo od powersofta k serije pa na dalje i zvucno ista kao crest p serija ,posto npr taj pomenuti crest kosta plafon 700ev ,a powersoft K serija od 3000ev pa na dalje kao i drugi D pojacivaci koje si pomenuo ,mislim da je svaka dalja prica apsolutno suvisna.

Mislim da je kolega dobio realan odgovor jos u mom prvom postu , a ovo ostalo je sve mlacenje prazne slame ako mene pitate.Jer ako nesto pruza i slican krajnji ucinak a sa druge strane kosta minimum 2000ev vise ,tu nema sta da se prica ,a da ne pricamo o pouzdanosti i o tome sta ce duze da traje u ovim nasim uslovima gde nikad ne znas sta ce da te snadje .

Da me neko ne shvati pogresno ,ja bih najvise voleo da D klasa pije vodu ,jer trazim vec duze vreme kvalitetan snagas snage oko 2x 2300w na 4 oma za JBL srx 725 , i naravno da bih vise voleo da nosim snagas te snage od 10 kg i u D klasi ,nego neki u H klasi sa torus trafoom npr Crest ca18 od 32kg,ali na zalost nista od D klase sto sam do sada video i probao jednostavno ne opravdava svoju cenu!

Meni ostaje jos da probam PKN pojacala ( xe 4000 ) koji mi stize najdalje do petka i XE 6000 koji ce nadam se da donese Marjan pocetkom februara pa da eventualno vidimo da li je PKN vredan pomena i da li moze da osvetli obraz ciste D klase.Na stranim forumima ga dosta hvale ,korisnici su zadovoljni i kazu da se ne kvari,cena je pristupacna pa i vredi razmisljati u tom pravcu ,ali naravno ako kvalitet zvuka ne izostaje .

Ako me i PKN ne odusevi onda mi ne gine stekanje para jos minimum mesec dana i odoh u TD klasu ,lab gruppen fp 6400 ,fp 10000q ili dobro proverenu H klasu ali sa ''choper'' napajanjem ( camco vortex 6 ili crest pro 9200)

pozdrav

Promijenjeno od neshatomic (28.01.2013 u 04:25 sati)
neshatomic je offline   Reply With Quote