Videti jedan post
Star 17.01.2009, 04:48   #18
korg_man
Vredan član društva
 
korg_man's Avatar
 
Registrovan/a dana: 03.07.2008
Mjesto: Vukovar
Godina: 33
Postovi: 117
Downloads: 199
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 17 puta u 12 Postova
Instrumenti: Korg Kronos 73 (semi-weighted keys), Kurzweil PC3K8, Yamaha MO6, Roland D-50
Interesi: Sviranje
korg_man befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

I samo ću dodat:
Triton LE i TR spadaju u jedan koš, a Triton Classic, Studio i Extreme spadaju u drugi koš (ne koš za smeće, naravno). Dalje...
Korg Le i Tr su ISTE dvije stvari osim što TR ima dodatna 32 Mb ROM memorije.
Triton Classic ima 32 Mb ROM-a i 2 ulaza za exb kartice, ali ako se onaj tko ga je kupio nije potrudio i nabavio kartice, nećeš ih ni imati (ako nekupiš)
Triton Studio ima 96 (ako se nevaram) Mb ROM-a i svih 8 mogućih ulaza za exb kartice i takodjer vrrijedi da ako ih nitko prije nije kupio, nećeš ih imati (ako ne kupi)
Triton Extreme ima (gore je napisano koliko ROM), 8 ulaza za karice a SVI ulazi su popunjeni sa SVIM karticama tvorničik (da nebi se čudio zašto je puno skuplji od Studia ili Classica), ima Valve tube force lampu.
Extreme je po meni bolja klavijatura od same M3 (koja je meni komplicirana užasno). Uz to... Triton Extreme je DRUGA na svijetu orkestralna mašina.
Mali ispravak... Triton Extreme može bez ikakvih problema čitati zvukove od Le i TR-a jer prvenstveno koristi LE-ov ROM od prvih 32 Mb, a za TR-a mislim da se moraš malo potruditi i naći semplove u Extremu. Le i Tr NEMOGU čitati zvukove od Extreme-a ako nisu sastavljeni od PRVIH 32 Mb Extremovog ROM-a.

Pozdrav!
korg_man je offline   Reply With Quote