Videti jedan post
Star 24.08.2008, 12:46   #26
tesla
Saobracajni Inspektor
 
tesla's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.09.2007
Mjesto: beograd
Godina: 46
Postovi: 764
Downloads: 135
Uploads: 2
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 25 puta u 22 Postova
Instrumenti: KORG PA800
Interesi: muzika
tesla befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
tesla pošalji poruku preko ICQ messengera tesla pošalji poruku preko MSN messengera tesla pošalji poruku preko Yahoo! messengera tesla pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od milanceshow Pokaži Post
Evo kako se dolazi do tezgi........
Ja se lepo raspitam kod ljudi gde se ko zeni,udaje,pravi rodjendan,ide u vojsku,puni osamnest godina pa se ja lepo pokupim i idem da molim i kumim te ljude da sviram kod njih.Mnogi me odbiju ,ali ja sam uporan i u 90% slucajeva ja pogodim veselje.....
Zato sam pun sa tezgama......

Ima li neko bolju taktiku........
ma to je to tako i mi znaci raspitujemo se i sto ti kazes kumimo i molimo hahaha i naravno preporuke koje najcesce ne znam ni od koga su jer sam izdelio toliko v. kartica..................

a sto se tice tih "kolega" i kolega koji rade za maltene dzabe ne mogu ja to da shvatim moj mozak to ne prima NIKAKO. Evo letos smo na moru radili sa pevacicom iz KS i prica mi ona da je dole 1500 din za vece standardna cena i da nemozes da dobijes vise a ima ih dosta koji rade i za manje. Ovde skoro nas gazdarica ispali kao puno joj da nas placa (radili smo za po 50€ na dvojica moj razglas) i angazovala neke klince fajlase za po 10 € posle kaze njoij je svejedno samo da se radi i da bude jeftino ..... jbg
A imao sam i gomilu ponuda tipa ajde da radis kod mene kao za baksis i onda krece prica znas kakvi sve gosti tu dolaze.........
Kako kaze Marinko bolje dzaba lezat nego dzaba radit, i bolje struca u 'ladu nego dvije na suncu.
__________________
"Kad bih imao talenta-imitirali bi me; kad bi me imitirali, usao bih u modu; kad bih usao u modu, jednog dana bih izasao iz mode; zato je najbolje da nemam talenta!"

"RADI DOK JE DAN JER KAD NOC DODJE VISE NECE BITI VREMENA"
Isus Hrist

KLIKNI OBAVEZNO OVDE!!!
tesla je offline   Reply With Quote