Videti jedan post
Star 02.03.2013, 02:56   #9
Nautica
Drugar foruma
 
Nautica's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2011
Mjesto: Niš
Postovi: 79
Downloads: 113
Uploads: 0
Rekao HVALA: 24
Zahvalili mu 13 puta u 12 Postova
Instrumenti: Pa50sd
Nautica befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

e ovako prijatelju... ja sam isto u osnovnoj skoli svirao harmoniku i to bogami jedno 7 godina bez prestanka i svakodnevnog vezbanja... kad sam zavrsio 7. razred hteo sam preci na klavijaturu ali moji tada nisu imali da mi pruze da mi kupe pa sam ja vec poceo da odustajem polako jer sam od pocetka bio zaljubljen u klaviture, isao kod profesorke cesto i vezbao kuci ali s tim da sam imao problema sa tom profesorkom da mi je ubijala svaku volju tako sto mi je govorila da sa lenj i da ne vezbam(a vezbao sam), ja sam polako prestajao da sviram i na kraju po zavrsetku 7. razreda osnovne i skroz prestao.... e onda je proslo jedno 8 godina za kojih ja nisam uzeo u ruke nijedan instrument i onda mi se ponovo javila zelja za klavijaturom u 23-oj godini. sam sam zaradeo i kupio svoju klavijaturu i krenuo iz pocetka, imao sam veliku volju i zelju da sviram.... od tada je proslo godinu ipo dana, dosta sam napredovao dosta toga naucio i napredujem svakog dana i ne planiram nikada da odustajem od muzike....

poenta svega ovoga sto sam ti napisao je da da sledis svoj san da se ne mucis vise i da sto se muzike tice nikada nije kasno poceti ako to stvarno volis i zelis!



sto se tice izbora klavijature prvo moras sebi da postavis pitanje da li hoces aranzer(da ima ritam u sebi) ili solo klavijaturu(nema ritam vec samo boje tj farbe)... kada se za to odlucis i odredis sebi koliki budzet imas onda cemo moci nekako da ti predlozimo nesto i pokusamo da ti pomognemo.... pozdrav
__________________
Tu sam za pet minuta, ako kasnim, procitaj opet!
Nautica je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio Nautica za ovaj koristan post:
RNenad (02.03.2013)