Videti jedan post
Star 05.08.2019, 01:57   #5
kem
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 24.12.2018
Postovi: 100
Downloads: 30
Uploads: 1
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: korg triton le
kem ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

@Tihotyros to ste sasvim u pravu jer sam ja jos krajem 2018. cini mi se bas pravio ovde slicnu temu o kupovini klavijature u ovom cenovnom rangu. Najbolje sto se aranzera tice sto sam mogao da nadjem (a tad sam jedno mesec dana cini mi se svakih par sati trazio po internetu) to je bilo 2-3 komada PA50 a nijedan nije bio duze na oglasima od nedelju dana jer je prodat, ma ni nedelju kroz 3-4 dana to je bilo rasprodato.


Jedini aranzeri koji se mogu cesto videti za te pare su Korg i3, is50(b) i nailazio sam par puta na Yamahu V50 koja bi trebala da nudi sve sto DX11 ima. Mada su meni ovde na forumu da ne pomisljam na kupovinu tih korgovih starih klavijatura jer je to uuuveliko u proslom veku.

Ja nekad ako mi treba ritam imam kompjuter do klavijature pa pustim sa njega ili sa telefona, jesi mozda razmisljao o tome @Roxxc ? Ionako ti treba za kucne svirke i zezanje samo. Evo pronasao sam neki oglas isto za LE kog ja imam (samo je moj crni i prodavac je to bas naglasio mada ne znam jel ima neke razlike) ovaj je u Novom Pazaru (nemam veze sa oglasom), sad ne znam gde si ti ali pogledaj u svom gradu sta ima i gde ima.

https://www.kupujemprodajem.com/Muzi...4854-oglas.htm
kem je offline   Reply With Quote