Videti jedan post
Star 16.12.2018, 11:55   #14
smuchac
Odomaćeni član
 
smuchac's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.06.2011
Mjesto: Korčula
Godina: 37
Postovi: 785
Downloads: 318
Uploads: 5
Rekao HVALA: 101
Zahvalili mu 145 puta u 140 Postova
Instrumenti: PSR S910,MOXF 6,PSR SX900
Interesi: Računala i glazba
smuchac ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Pazi ovu zgodu. Sviram svadbu 30km od kuće. U prvoj pauzi jedem s bandom i zvoni mi telefon. Lik niti se predstavio ni dobra večer već samo pita jesi li ti taj i taj ja reko jesam i on da mu treba klavijatura da je njegova crkla a da ima svirku u Korčuli u hotelu. Kako smo mala sredina,odmah sam skužio o kojem se hotelu radi i da je to zapravo maturalna zabava i da je band došao iz grada udaljenog 300km + trajekt i ja mu kažem da mu ja ne mogu posuditi svoju jer sviram svadbu ali da u hotelu gdje je maturalno radi lik koji mu može posuditi klavijaturu i da pita njega jer toga lika sam zapravo mijenjao tu večer na svadbi jer lik je šef sale u spomenutom hotelu i nije mogao na svadbu. Pita me da imam li rezervnu klavijaturu i ja kažem da nemam a on da kako to da nemam. Tu sam puko i pitao ja njega da gdje je njegova rezervna. Lik se utišao,ni hvala ni doviđenja i samo mi poklopi slušalicu. Para mi je išla na uši od bezobrazluka al eto. Nemam pojma ni odakle mu broj al kasnije sam doznao. Pitam sutra kolegu iz hotela jel posudio i kaže jesam,ni hvala nije reko. Ni 100kn za kavu. Haos.
Znači,u tuđem si svijetu,desi ti se belaj i to znamo da je katastrofa al takvo ponašanje u takvoj situaciji nikako nisam prožvakao. Pa pozdravi,predstavi se,reci odakle si i što radiš u mom gradu,kaži stari crkla mi je klavijatura spasi me jer sam najebo jer sviram maturalno veče itd a ne ko stoka neka. Ja sam takav da bi sjeo u auto i ponio mu klavijaturu gdje i kome treba al brate,šta je puno,puno je.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

Promijenjeno od smuchac (16.12.2018 u 12:03 sati)
smuchac je offline   Reply With Quote