Videti jedan post
Star 05.02.2013, 01:49   #356
misa1265
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 29.07.2009
Mjesto: C:Program files
Postovi: 260
Downloads: 671
Uploads: 0
Rekao HVALA: 30
Zahvalili mu 11 puta u 10 Postova
Instrumenti: Korg Pa500
Interesi: Muzika...
misa1265 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Glupo je sto nakon ovoliko vremena otvaram opet temu ali moram da napisem, ispreskakao sam neke stvari dok sam takoreci ucio, a nisam smeo da ih preskocim, imao sam znaci profesora uz kojeg sam naucio skale, prstored to mi nije problem, naucio uz njega par kola i podosta pesama (on mi sve pokaze i desnu ruku i harmoniju) i posle nekog vremena od casa do casa sam uspevao sam da skinem po pesmu i tako sam posle i odustao od tih casova, skinuo dosta pesama ali koristim taj transpoze iako nemam dobro misljenje o njemu, znaci vec sam usao u fazon sa desnom rukom i mogu da se snadjem u nekim laksim forspilima, ali leva ruka muci me mnogo...znam ja lupam ako je Dm pa ako ide npr. C znam ja da ce u Am biti G ali hocu da kazem da ne mogu tako u glavi odjednom celu pesmu da transponujem, a pogotovo sto sam vec skinuo zavidan broj pesama ali nedovoljan pa treba i nove da skidam svakodnevno i nikako mi se ne vraca da svaku ovu koju sam naucio vezbam sad posebno iz aj da kazem 2 intonacije muske i zenske. Kao sto vidite nemam ni neko posebno pitanje ali ovo mi je problem i morao sam napisem.
misa1265 je offline   Reply With Quote