Videti jedan post
Star 09.01.2008, 00:14   #15
SNAGALJUBAVI
Početnik forumacije!
 
SNAGALJUBAVI's Avatar
 
Registrovan/a dana: 27.02.2006
Mjesto: EUROPE
Godina: 52
Postovi: 22
Downloads: 457
Uploads: 5
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: KLAVIJATURE PA2Xpro TR EXR E2
Interesi: MUZICAR
SNAGALJUBAVI befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
SNAGALJUBAVI pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

za ritmove nemas problem javi na e-mail kad ces biti uz comp i ide na rapid i to 500-tinjak od toga sigurno 200-tinjak org radenih ritmova sa uvodima itd.za sd1 samo load i save u user pod broj i dodjelis instrumente koje zelis i naravno pratece vocale! Ali to su sve pvt.uradci koji su neki radeni na cubase a neki su sa style workom izvadeni iz tudih midi files. Mislim da je grijeh umati sd1 a pustiti midi jer sa sd1 sigurno mozes mjenjati neke iz benda sigurno a one druge odradis ti. Prosjecan gitarista i prosjecan bubnjar i basista nebi smjeli parirati ovakvoj poput sd1 masini. Ipak je to makina od koje svi bjeze ali iz razloga sto ima puno za uraditi na jednom useru ali zato kad ga save jednom mnogi muzicari stoje ispred sale i pitaju kako se zove band dok ne vide na to jedan samara. Ja trenutno sam u nekom prelaznom razdoblju pa radim na rolandima i oni stvarno nisu losi i imaju svoje kvalitete ali ko jednom uzme sd seriju tesko odlazi od nje mislim na ketrona jer tesko tesko je naci da toliko org semplova postavis u ritam masinu. Evo ja i veceras kopam po rolandima u nadi da nadem priblizan stratocaster itd ali jednostavno sve je drugacije, mada su i gem i korg dosta dosta blizu nisu uspjeli kao niti roland doci do ovoga sto je audya evo sad pokazala na trzistu. i iskreno se nadam da do kraja 1 mjeseca moja stize, mada ketron sporo pusta na trziste jer je bio plan da ce tek na ljeto van morali su pustiti ranije
__________________
manje kupovine i hvalospjeva a vise svirke i para

Promijenjeno od SNAGALJUBAVI (09.01.2008 u 00:26 sati)
SNAGALJUBAVI je offline   Reply With Quote