Videti jedan post
Star 03.03.2021, 08:48   #5
dmmacak
Kao kod kuće
 
dmmacak's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.05.2008
Mjesto: Novi Banovci
Postovi: 836
Downloads: 650
Uploads: 2
Rekao HVALA: 256
Zahvalili mu 126 puta u 122 Postova
Instrumenti: g 1000/korg pa4x/Tyros5/Sx900
Interesi: nista posebno
dmmacak befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

I ja sam mišljenja da se to ne može samo ovde napisati kako se prati pevač. To se stiče vremenom i iskustvom a potreban je pre svega osećaj. Matematički je to ne moguće objasniti. Tj može se nešto objasniti i da taj neko krene da svira onako samo da bi svirao sve površno i pogrešno.. Nažalost ovo vreme napredka tehnologije koliko nam pomaže toliko i odmaže.. Zivi se brzo, nestrpljivo i sve bi preko kompjutera da naučimo gledanjem nekih tutorijala, a ono glavno se zapostavlja, VEŽBANJE i to pravilno od početka.. Prvo da se odradi tehnika kako treba pa onda ostalo redom..tako da dođe na red i "praćenje pevača" . Drugo skidati preko midi fajlova je ok ali samo ako su isti odradjeni kako treba.. Jer svako pogrešno učenje će kasnije izaći na nos..
Zašto sad sve ovo kazem na ovakav način, zato što me dosta omladine sreće i hoće preko noći da rade, sviraju i odmah da zarađuju. Pitaju da im dajem časove da odmah krenu da sviraju a skoro da nikada nisu imali dodira sa muzikom. Ne shvataju da će sebi napraviti samo lošu uslugu ako nauče površno i tako krenu u posao, krene para i zaboravi se na vežbanje..


Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
dmmacak je offline   Reply With Quote