Videti jedan post
Star 22.04.2013, 05:39   #28
Miljan
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 20.11.2007
Mjesto: Pljevlja Crna Gora
Godina: 32
Postovi: 51
Downloads: 156
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Korg PA4x Kurzweil pc3k6
Miljan befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Miljan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ako postavimo isti efekat koji smo napravili na neku boju na aux a na neku na insert efekat ne radi normalno na jednom od modova (aux ili insert), efekat postane jaci, izlazi u prvi plan, a sama boja u drugi plan. Ne znam kako tacno da docaram, ali kao da svirate efektom, a sama boja postaje efekat, ne znam da li sam dobro priblizio.
Ja sam napravio boje sa insert efektom, imao sam nekih terci u setup-u. Medjutim sam primjetio da se vec na osmoj ili devetoj zoni (kada pravite tercu ili slicno) efekat gubi. Pa sam dosao na ideju da napravim istu boju u program, npr trubu sa insert efektom i trubu sa aux efektom (u cilju da bih mogao da napravim tercu ali tako da svaka zona ima efekat u setup modu) pri cemu sam na insert i na aux postavio isti efekat koji sam napravio. E nakon toga je nastala opsta pometnja, tj desilo se ono sto sam gore naveo, kod boja u setupu u prvi plan je dosao efekat sto je zvucalo totalno neprirodno, i to se desilo na onim bojama na kojima sam postavio insert efekat... Nakon pet dana sam otkrio u cemu je problem i napravio sam posebno efekat koji koristim na aux a posebno efekat koji koristim na insert.
Mozda sam negdje ja pogresno nesto uradio.. Ako neko to smatra ili zna gdje sam pogrijesio nek mi sugerise. Poz svima.
Miljan je offline   Reply With Quote