Videti jedan post
Star 20.11.2020, 05:46   #4
Hamzaboy100
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 12.11.2020
Postovi: 2
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Hamzaboy100 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Poptpuno se slaze ali kad koristim bas binove i kad sam u velikoj prostoriji nemam problema ali kod kuce naprimjer u studio sobi koristim samo gornje kutije bez bas binova i sound me je mutan i tup efekti pogotovo i mimrofon nema ostrine a ako je dodam onda dobijem jos goru mutnocu
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od miki2008 Pokaži Post
Malo je nejasno pitanje...

Da li ti imas previse efekta i samim tim nastupa ruzan fx...

Dinakord je takakv kakav jeste njemu su gotovo svi feedback na 40% udji u podesavalje efekta i smanjis feedback ili jednostavno samo malo smanji gain od fx na kanalu... Ili master FX



Pa opet razmisljam o kom ti feedback govoris da li o mikrofoniji ili o feedback u FX.



Ako govoris o mikrofoniji smanji kompletan razglas jer u malim prostorijama se koristi manja radna snaga
Feedback imam na mikrofonu i koliko ja razumjem to mi muti i efekat isto, ali ako smanjim sav razglas i zvucnike na pola posto su samopogonski. Ali kad smanjim onda mi je sve tupo inace volim kad je mikrofon cist ima dobar gain bez feedbacka i kad se razumije svako slovo, uzeo sam i yamaha emx5016cf sa efectima i na njoj nemam problema i sve je 100% cisto. Ne razumjem kako da moze biti tolika razlika a dynacord 3 puta skuplji.
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od Hamzaboy100 Pokaži Post
Poptpuno se slaze ali kad koristim bas binove i kad sam u velikoj prostoriji nemam problema ali kod kuce naprimjer u studio sobi koristim samo gornje kutije bez bas binova i sound me je mutan i tup efekti pogotovo i mimrofon nema ostrine a ako je dodam onda dobijem jos goru mutnocu
Dodato:



Feedback imam na mikrofonu i koliko ja razumjem to mi muti i efekat isto, ali ako smanjim sav razglas i zvucnike na pola posto su samopogonski. Ali kad smanjim onda mi je sve tupo inace volim kad je mikrofon cist ima dobar gain bez feedbacka i kad se razumije svako slovo, uzeo sam i yamaha emx5016cf sa efectima i na njoj nemam problema i sve je 100% cisto. Ne razumjem kako da moze biti tolika razlika a dynacord 3 puta skuplji.


Sto se tice efekata staviti su ovako. Koristim samo eho 56-57 mi odgovara, na slideru je na 0 a na krugu je od prilike na 9 sati znaci uopste ga nema puno al i ono sto ima je ruzno i ne ozvanja ono fino i cisto ja se nadam da znate na sta mislim.

Promijenjeno od Hamzaboy100 (20.11.2020 u 05:53 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Hamzaboy100 je offline   Reply With Quote