Videti jedan post
Star 13.05.2009, 09:48   #17
tesla
Saobracajni Inspektor
 
tesla's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.09.2007
Mjesto: beograd
Godina: 46
Postovi: 764
Downloads: 135
Uploads: 2
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 25 puta u 22 Postova
Instrumenti: KORG PA800
Interesi: muzika
tesla befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
tesla pošalji poruku preko ICQ messengera tesla pošalji poruku preko MSN messengera tesla pošalji poruku preko Yahoo! messengera tesla pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

lepo ti reče alen moli boga da si na pauzi i to podalje ako se ne daj bože to desi. Neće te zanimati više klavijatura verovatno ćeš preći na harfu gore na oblacima da sviraš.. tako da batali to i ne spominji..
A da setio sam se evo jedan primer kod moje keve i caleta zvekn'o grom u antenu na kući, i pazi ovako preko antene koja je imala jos neki kurcic neko kao pojacalo otislo pola sprava u kuci u klinac ispravljac od antene ie bukvalno eksplodirao televizor se upalio drugi televizor (koji nema veze sa ovom antenom) crko tako da nije mogao nikako da se popravi, frizider zamrzivac i jos neki kasetofon koji se razleteo u parcice. Sreca sto je keva pola minuta pre toga izasla iz sobe nesto da uzme inace ko zna sta bi bilo a deda koji je bio u drugoj sobi se tres'o jos dva sata kaza da ga opicila struja ..
grom je minimum nekoliko od desetina hiljada volti i to oni manji pa do ko zna koliko...
tako da druže moj nema tu UPS ni PUPS ako zvekne baš tu ali ako je za utehu nisam čuo da se nekome negde još desilo to... I još jednom NI NE RAZMIŠLJAJ O OME
__________________
"Kad bih imao talenta-imitirali bi me; kad bi me imitirali, usao bih u modu; kad bih usao u modu, jednog dana bih izasao iz mode; zato je najbolje da nemam talenta!"

"RADI DOK JE DAN JER KAD NOC DODJE VISE NECE BITI VREMENA"
Isus Hrist

KLIKNI OBAVEZNO OVDE!!!

Promijenjeno od tesla (13.05.2009 u 09:50 sati)
tesla je offline   Reply With Quote