Videti jedan post
Star 17.12.2018, 10:23   #23
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Evo malo priče sa druge strane, mada i to je muzičar "under cover"
Kad god sam gost na nekoj svirci ili svatovima (što se doduše rijetko trefi), a naročito ako je veselje od nekog mog bližeg, uvijek pazim da neko ne maltretira muziku. Vjerujte mi, muzika mi tada bude maksimalno zahvalna poznavali me ili ne Jednom sam na momačkoj večeri našmrkanog rođaka upravo njega čitavo vrijeme sklanjao od harmonikaša, a nedavno se jedan iz ekipe u kojoj sviram ženio i isto pravio momačku. E sad ne znam zašto, ali je ove iz moje ekipe puklo neko deranje majica i košulja svima koji su tu. Iako sam i sam bio poderane košulje i pijan do besvijesti, ipak sam uspio spriječit hajvane da poderu majicu ovom koji je tu svirao. Ovih par iz moje ekipe imaju jako nepristojan i iritantan običaj da "otimaju" mikrofon kad se nađu na nekoj svirci uživo čim malo popiju i tu ne vrijede ni moje intervencije...
Što se tiče rezervnih instrumenata, imam svoj stari PA50 koji sam nedavno kupio nazad, pa ono zlu ne trebalo, ionako većinu svirki radim kao solo klavijaturista ili solo-bas, pa imam tu Osim Kronos 2 i Tyros3, PA50, pa i Yamahu V50, sve upotrebljivo
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote