Videti jedan post
Star 28.03.2020, 23:44   #774
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

ok hvala za odgovor..jos jedno pitanjce - moze li g6 da cita set od xa? ubacio bih moj stari set od xa da izvucem neke boje..hvala
Dodato:
i jos jedno pitanjce..pokusavam da preko YASE programa imortujem neki patch u klajvu i to ovako..Pokrenem USB storage na fantomu ( usb na kom se nalazi set), i na latopu preko yase programa otvorim set, i sve je ok,sve je tu...sad idem imort patch u YASE, nadjem patch, postavim ga na neko prazno mesto , i zatim importujem multisempl od kog se sastoji patch, i to je ok, i na kraju trebam prebaciti semplovi iz kojih se sastoji multisempl..e sad tu je problem, jer mi YASE ne izlista semplove iz seta koji je u fantomu, da bih znao odakle krecu prazna mesta za semplove, da odatle nadalje ubacim nove semplove za ovaj patch koji importujem..Znaci nema semplova u listi, samo 5 sempla na pocetku i to je to, a trebalo bi da ih ima mnoogo, jer je set 200 mb..pa kazite mi gde je problem, zasto ne ocita listu semplova, a sve ostalo ocita? ovo mi je na fantomu xa radilo kako treba, bez problema...HVala
Dodato:
Prethodno pitano sam resio..Sad me zanima: da lu su u efektima mfx1 i mfx 2 dostupbi jos uvek samo u studio modu? Pa cak i moj stari xa je imao dostupne mfx 1i2 a g6 ne...fakticki me razocarao .

Promijenjeno od Milan$ (31.03.2020 u 12:48 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Milan$ je offline   Reply With Quote